Všechny naše služby

Kódování webdesignu

Jednou z nejnáročnějších prací na výrobě webové stránky je kódování samotného webdesignu. Nabízíme kodérské práce za skvělou cenu. Při kódování používáme nejen nejnovější technologie jako HTML 5 a CSS 3 s použitím jQuery jež podporují moderní prohlížeče, ale na přání zákazníka nakódujeme webdesign také do stále nejpoužívanějšího XHTML. Pošlete nám svůj webdesign a my vám vypracujeme cenovou nabídku.

Servis webových stránek

Chcete-li mít opravdu účinnou webovou prezentaci, která přiláká nové klienty, je třeba si uvědomit, že samotná tvorba internetové stránky je pouze prvním krokem k úspěchu. Vytvořením internetové stránky to vše teprve začíná. Aby vás lidé na internetu našli, abyste byli vidět a abyste nové návštěvníky přesvědčili o svých kvalitách, je nutné se o své webové stránky starat. Zodpovědně a pravidelně. Jedině tak máte šanci své webové stránky vyzdvihnout nad konkurenci a získat tak své postavení na internetu. Starost o takovou webovou stránku je však časově mnohdy náročná a řada majitelů nemá dostatek volného času k aktualizaci webové stránky. Pokud jste vynaložili úsilí a finance na tvorbu vlastní webové stránky, byla by škoda podcenit její následný servis a tím nechat webovou stránku na internetu zemřít. Konkurence totiž nikdy nespí, proto nepodceňujte pravidelnou aktualizaci své webové stránky.

Obecně platí pravidlo, že by se o vaše webové stránky měla starat osoba, která bude potenciálním klientům přinášet nejen nové a zajímavé informace z daného oboru, ale současně také firemní aktuality. To však není jediná starost o webovou stránku. Další důležitou součástí servisu webových stránek je také jejich prezentace a zviditelňování na internetu a současně také hodnocení a analyzování provozu internetových stránek.

Pokud i vy máte internetovou stránku a víte, že nemáte dostatek času či znalostí pro její pravidelné udržování, je lepší její správu přenechat odborníkům, kteří se o ni postarají. Proto nabízíme průběžný servis vašich webových stránek.

Co tedy pro vás můžeme udělat?

  • postaráme se o aktuální obsah vaší webové stránky
  • budeme monitorovat provoz vaší webové stránky
  • postaráme se o jakékoliv úpravy
  • vaši webovou stránku budeme pravidelně zálohovat apod.

Jak spolupráce funguje?

Servis webových stránek pro vás můžeme provádět jak jednorázově, tak dlouhodobě. Prostřednictvím e-mailové komunikace nebo při osobní schůzce se domluvíme na detailnějších informacích a vašich požadavcích, které následně zrealizujeme.

Cena za servis webových stránek

Jestliže jsme vaši webovou stránku zrealizovali my, pak je cena stanovena na 200,- Kč za hodinu nebo aktualizaci. Jestliže si vaše stránka žádá častější aktualizace, doporučujeme se domluvit na dlouhodobější spolupráci, kdy bude určena paušální cena, která pro vás bude výhodnější. Pokud však vaše webová stránka byla tvořena jinou firmou, pak je cena této služby stanovena na 350,- Kč za hodinu.

Vývoj webových aplikací

Pokud máte speciální požadavek na vlastní aplikaci, například specifický porál, komponenta pro e-shop, platební bránu nebo propojení s cizím API prostředím, nabízíme Vám programátorské služby za dostupné ceny. Webové aplikace programujeme pomocí jazyků PHP a JavaScript při využití databáze MySQL.

Fotografické služby

Potřebujete vyfotit Vaši firmu či provozovny? Nebo potřebujete nafotit Váš produkt pro webovou stránku? Zařídíme pro Vás kvalitní a reprezentativní fotografie. Napište nám Vaši představu a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.