Webové stránky na míru

Toužíte po nových webových stránkách, ale nemáte žádnou představu, kolik by jejich tvorba stála? Jsme si velmi dobře vědomi, jakou roli při rozhodování hraje právě cena služeb, proto zde uvádíme orientační přehled cen. Konečná kalkulace ceny bude provedena poté, co nám sdělíte konkrétní požadavky na vaše webové stránky. Při tvorbě webových stránek vycházíme vždy z individuálních požadavků našich klientů, proto i konečná cena za tvorbu webových stránek je individuální. Neváhejte se tedy podívat na přehled cen, ze kterých vycházíme při kalkulaci konečné ceny. V případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se tvorby webových stránek nás neváhejte kontaktovat.

Základní balíčky webových stránek

Balíčky slouží poze pro orientaci v našich cenách. Veškeré ceny řešíme individuálně

Profi web

Balíček „Profi web“ je složitější webová stránka, která uspokojí všechny firemní klienty.

 • Klientský servis
 • Webová stránka o velkém rozsahu
 • Vlastní webdesign
 • Základní SEO optimalizace pro snadnější dohledatelnost vašich stránek na internetu
 • Řada dynamických prvků. Např.: redakční systém, fotogalerie apod.

Ukázka hotové webové stránky: muzikál Casanova

od 12 000Kč

Profi web + mobile web

Mnoho lidí vlastní smartphone nebo tablet s připojením k internetu a tak je potřeba jít s dobou. Vytvoříme verzi webu pro mobil i tablet. Lze to řešit například responsive webdesignem vhodným pro chytré telefony a tablety s dotykovým ovládáním a menšími displeji.

 • Klientský servis
 • Webová stránka o velkém rozsahu
 • Responsive webdesign, nebo více webdesignů pro různé velikosti zobrazovacích zařízení.
 • Základní SEO optimalizace pro snadnější dohledatelnost vašich stránek na internetu
 • Řada dynamických prvků. Např.: redakční systém, fotogalerie apod.

Ukázka hotové webové stránky: Daniel Barták

od 19 000Kč

Start

Jedná se statickou webovou stránku s více podstránkami. Za nizkou cenu můžete mít:

 • Webová stránka s „free“ designem o více podstránkách na redakčním systému WordPress, Joomla!, Drupal a mnoho dalších.
 • Základní SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Ukázka hotové prezentace: televize GIMI

od 5 000Kč

Redakční systémy

Chcete mít vlastní webovou stránku, kterou budete moci sami jednoduše spravovat? Nabízíme také tvorbu webových stránek, které využívají redakční systém WordPress, Joomla! či jiné. Máte-li o takové stránky zájem, kontaktujte nás.

Web pro mobil

V dnešní době chytrých mobilních telefonů řada lidí hledá potřebné informace právě přes ně. Byla by škoda se o tyto lidi připravit a tím si zcela vědomě snižovat své případné zisky. Nepřicházejte tedy o možnost získání nových klientů a nechte si vytvořit také mobilní webové stránky.

Mobilní verze

Mobilní verze je v podstatě další verze vaší webové stránky. Kód je velmi zjednodušen aby se při mobilním připojení stránky načítali rychleji.

Responsive web design

responsive webdesignDo nedávné doby se řešil problém s mobilní verzí webové stránky vytvořením menší kopie originálu. Ovšem ale docházelo k náročnější správě obsahu a tím se zvýšily i provozní náklady webu. Tento problém vyřešil až responzivní webdesign. To je takový design, který při zachování obsahu a kódové struktury webové stránky se dokáže přizpůsobit jakémukoliv displeji změnou kaskádového stylu. Webový prohlížeč si ale nemusí stahovat všechny kaskádové styly, ale pouze ten, který aktuálně potřebuje. To zařídí krátký javascriptový kód, který neustále analyzuje velikost okna prohlížeče a nabízí ten správný kaskádový styl.

Další informace o responzivním web designu naleznete zde.